| KamaSutra a întrebat:

E careva online? Si cu chef de vorba?

39 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Acum e ok chat-ul la T/A?

| syd2 a răspuns:

Tu cum crezi este cineva?

| KamaSutra explică (pentru syd2):

Ce? Nu inteleg
sad

| syd2 a răspuns (pentru KamaSutra):

Repetam la pian, si cateodata imi mai dau cate vreo 2 peste fata cand nu se primeste big grin

| KamaSutra explică (pentru syd2):

Ai spus ca imi canti o melodie sad

| syd2 a răspuns (pentru KamaSutra):

Spune cum sa fie trist sau fericit?

| KamaSutra explică (pentru syd2):

Fericit happy

| Croampa a răspuns:

Nu sunt on, asta e o inregitrare audio( nu chiar)- video( nu chiar)!

| KamaSutra explică (pentru Croampa):

Te aud si te si vad laughing

| Croampa a răspuns (pentru KamaSutra):

Pai de aia am pus inregistrarea asta audio-video, lojic! laughing

| KamaSutra explică (pentru Croampa):

Imi place mult inregistrarea, atata talent laughing)

| LaughingKarima a răspuns:

Nu, suntem toti offline.

| KamaSutra explică (pentru LaughingKarima):

Pai daca nimeni nu da semne de viata crying

| LaughingKarima a răspuns (pentru KamaSutra):

Saraca crying mori aici de plictiseala crying

| KamaSutra explică (pentru LaughingKarima):

Asa e crying
ma duc la D&S sa rad crying

| LaughingKarima a răspuns (pentru KamaSutra):

surprise alegi acea cale?! crying chiar asa de rau a ajuns categoria noastra?! crying

| KamaSutra explică (pentru LaughingKarima):

Da... crying
Macar acolo rad cu lacrimi, aici numai perversi rolling eyes

| LaughingKarima a răspuns (pentru KamaSutra):

Urasc ca zic asta, dar, hai sa ne mutam pentru 10 minute la D&S crying

| KamaSutra explică (pentru LaughingKarima):

Da,de ce nu? O sa vezi ce funny e laughing)

| LaughingKarima a răspuns (pentru KamaSutra):

Sa mai adunam rataciti si sa mergem mai multi? laughing mai un raspuns, o intrebare pe acolo de la noi nu le strica la aia laughing

| LaughingKarima a răspuns (pentru KamaSutra):

Asa facem laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Aici sunt, online si cu chef de orice, dar nu vorba, aia faci cu pianistul ca altceva nu stie oricum laughing

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Poti sa incetezi sa te mai iei de el?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Intre ce poate face un om, si ce vrea sa faca, e o diferenta majora. laughing

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Si tu oi sti mai multe laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Auzi,te-ai jucat vreodata cu un sarpe veninos? Daca te-ai mai jucat cu sarpele atunci e ok, te descurci.Eu stiu foarte multe, nu doar ce scrie in carticica al carei nume il portiwinking

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu,nu m-am jucat si nici nu vreau big grinDaca stii, stii pentru tine, foarte bine happy

| Copac13 a răspuns:

Nu imi pare rau nu-s online

| KamaSutra explică (pentru Copac13):

Chiar asa thinking
oare unde e copacel?

| Copac13 a răspuns (pentru KamaSutra):

Copacel ii lemne pe foc

| KamaSutra explică (pentru Copac13):

Nuuu crying(

| Copac13 a răspuns (pentru KamaSutra):

Daaa happy

| L1feDRAIN a răspuns:

E posibil ca...da.

| SabinaQueen a răspuns:

Eu, mai mereu.
Pentru ca nu am cu cine sa vorbesc

| Kyılε a răspuns:

Ce intrebari conversionale! De ce nu-ti faci alt e-mail, ca sa nu mai aiba rost astfel de intrebari? Si ce-i cu tine in ultima vreme? Chiar as vrea sa stam putin de vorba... Nu stiu ce se intampla cu tine! De ceva timp te simt rece si nu-mi place... Ar fi pacat de amintirile frumoase traite impreuna! Astept un raspuns concret despre ce vei face in viitorul apropiat!

| SuckTheGod a răspuns:

Chef de vorba nu prea am... dar hai sa-ti dau o melodie frumoasa care sa te calmeze.http://youtu.be/RkZkekS8NQU poate ca o sti.

| Anonim340 a răspuns:

Mda, eu nu am ce face laughing)