| MsBeatrice a întrebat:

Buna as dori si eu niste statusuri mai noi pentru ca le stiu pe toate de pe tpu.As dori de prietenie falsa/adevarata si dragoste.Multumesc Anticipat .Funda..Scuzati-ma daca am gresit cateogoria

Răspuns Câştigător
| SoulEater44 a răspuns:

Prietenie falsa: 1. Multi,, frati,, de-ai tai iti strang mana la bine si se agata de minciuni dar cand lumina si adevarul patrund in camera obscura a minciunilor si falsitatilor, toate mastile cad. 2. Aveam nevoie de cineva care sa ma ajute sa urnesc norii din loc si sa aduc lumina in viata mea dar drumul era pustiu... oare prietenii de pretutindeni erau doar o iluzie?
Dragoste: Am simtit parfumul tau de demult si am stiut ca lumea nu s-a sfarsit...m-am pierdut in ochii tai si am stiut ca zilele de vara nu au ramas in ceata..am gustat din nou din savoarea buzelor tale si am stiut ca Raiul e la o mangaiere departare.te-am avut pe tine si am stiut ca lumea e a mea.