| MsBeatrice a întrebat:

Hey as dori si eu niste statusuri de prietenie falsa/adevrata invidie si dragoste..Multumesc..Scuzati cateogria

Răspuns Câştigător
| SoulEater44 a răspuns:

Nu ai pentru ce!winking Aici ai restul : Prietenie adevarata : 1.Stateam sub cerul plumburiu al greselilor si minciunilor, al deziluziei si al firii perfide a tuturor dar atunci de nicaieri ai intins mana inspre mine si m-ai ridicat spre o lume mai buna, o lume a a cerului senin, o lume a prieteniei. 2. Au fost zile cand frigul si dezamagirea din inima mea au imprastiat peste tot visele si sperantele mele dar prietenii mi-au fost alaturi tinandu-ma de mana, indurand fiecare lupta ca si cum ar fi a lor, adunand fiecre vis pierdut, fiecare speranta distrusa si zicandu-mi de fiecare data: Nu esti singura! EU voi fi mereu langa tine sa fac,, ordine,, in viata si sufletul tau! Dragoste: 1. Fiecare persoana ti-a cerut ceva: bani, prietenie, munca si tu le-ai dat din plin. Eu ti-am cerut un singur lucru: sa nu-mi rupi inima. Oare atat de greu a fost? 2. Arta de a iubi este cea mai frumoasa mainciuna. 3. Iubirea seamana mult cu jazz-ul : Iese mai bine cand improvizezi 4. Fiecare greseala pe care ai facut-o am scris-o pe nisip. Valurile inimii mele naive le-au sters... oare tu de ce ai scris romane intregi in piatra doar cu greselile mele, nu cu sentimentele mele? Sper ca ti-au placut!winking

4 răspunsuri:
| SoulEater44 a răspuns:

Prietenie falsa: 1.Viata e ca un bal mascat: Fiecare prieten care te inconjoara poarta o masca...pacat ca uneori acele masti nu cad niciodata.
2. Prietenia este cea mai buna otrava : devine tot mai dulce pe masura ce iti ucide sufletul.3 Nu te lasa inselat de aparente. uneori si cei mai perfecti oameni au,, spini,, 4. Nu conteaza cati prieteni ai. conteaza cati iti sunt alaturi.
Trimit restul mai tarziu. Sper ca te-am ajutat.winking

| MsBeatrice explică (pentru SoulEater44):

Mersi Frumos astept restul. Daca vrei adauga-ma la prieteni!

| MsBeatrice explică (pentru SoulEater44):

Da sunt foarte frumoase daca ai o intrebare vreodata sa mi spui pentru ca vreau sa castig si eu o fundita dar eu sunt noua pe site si am o intrebare: la ce te ajuta funditele si punctele?

| SoulEater44 a răspuns (pentru MsBeatrice):

Pai fiecare avem de exemplu un,, Rang,,. Si eu sunt junioara sa stii la fel ca si tine! Fundele si punctele cred ca te ajuta sa ai un rang mai marewinking Si am deja 2 intrebari puse pe TPU daca vrei raspunde. Poate castigi o funditawinking Succes!

| SoulEater44 a răspuns (pentru MsBeatrice):

Nu ai pentru ce!winking Aici ai restul : Prietenie adevarata : 1.Stateam sub cerul plumburiu al greselilor si minciunilor, al deziluziei si al firii perfide a tuturor dar atunci de nicaieri ai intins mana inspre mine si m-ai ridicat spre o lume mai buna, o lume a a cerului senin, o lume a prieteniei. 2. Au fost zile cand frigul si dezamagirea din inima mea au imprastiat peste tot visele si sperantele mele dar prietenii mi-au fost alaturi tinandu-ma de mana, indurand fiecare lupta ca si cum ar fi a lor, adunand fiecre vis pierdut, fiecare speranta distrusa si zicandu-mi de fiecare data: Nu esti singura! EU voi fi mereu langa tine sa fac,, ordine,, in viata si sufletul tau! Dragoste: 1. Fiecare persoana ti-a cerut ceva: bani, prietenie, munca si tu le-ai dat din plin. Eu ti-am cerut un singur lucru: sa nu-mi rupi inima. Oare atat de greu a fost? 2. Arta de a iubi este cea mai frumoasa mainciuna. 3. Iubirea seamana mult cu jazz-ul : Iese mai bine cand improvizezi 4. Fiecare greseala pe care ai facut-o am scris-o pe nisip. Valurile inimii mele naive le-au sters... oare tu de ce ai scris romane intregi in piatra doar cu greselile mele, nu cu sentimentele mele? Sper ca ti-au placut!winking