| PaTy_7918 a întrebat:

As vrea niste statusuri fitoase big grin big grin big grin Funda ...pentru. cele mai multe :d

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza.

mult prea fina,intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine ,Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI FrUmOaSa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune ,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai,priveste cat mai poti"

StOoP! GaTa-GaTa,nU vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine ,ca si mie imi convine

Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!
De cand sunt mik sunt frumoasa si versate….Dak te tine…hai pune-te cu mine….si ai sa vezzi ca ai sa te feresti(de mine)

Fitza mana la maxim…………….Impresi pana la refuz

1.Hai Uitate La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace,Nici Arfe Originale,Ci Doar Fitze Mondiale…""
2.º•® ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul kre incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR.®•º

1.Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama

2.Nu mint!
Pentru tine nimic nu mai simt.

3.Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tine

4.Bine arat,bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

5.Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine

Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

sunt o doamna de pus in rama
nu ca orice panarama …

SuNt’H o fAtHa AlYnThAtHa jH’y De ZdReNtZzE InVyDyAthA….Se StYe MeReU iN lUme vErSaThA iMy SpOoN Pe nUmE…AJa Q JeT zDrEnTZeLe DaK te SymTy DaMy uN bUzZ….

ochii mari gurita mik trasaturi de papusika sau ma facut mama cocheta si am fite de vedeta

sunt fetitza talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata

FiTe ,geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…SunT o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…penTru Tine Tine minTe!

m-am nascut sa fac fitze nu sa le suport pe ale altora

sunt o fata stilata…nu o tarf`abandonata

[♥]Dacaa`soont subiekt d Barfa`Tu cretinoo esTy oo tarfa`[♥"

FyTzE CoLORaThE De CURvE InViDyAtHe

Iubeshte`o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot.

Trebuie să pui in lada veche masca tristă şi să uiţi de cheie…Maturizându’te din lacrimi nu te face mai femeie.

Orice fata e frumoasa… daca stii sa o privesti!

Langa cea mai inalta culme se afla si cea mai adanca prapastie!

Imbracat in zambet , aproape orice om e fals!

Adevaru costa scump , si tu nu ti-l permiti.

Sa ma urasca,dar sa se teama de mine.

Grabeste`te incet daca vrei sa intarzii la timp.

Am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!

Eu cred in mine chiar daca altii nu cred.

Intre noi era chimie,acum e matematica,imi faci numai probleme!

ragostea-i ca focul…treb’ s-mai pui un batz… !

barbatul doreste femeia,dar femeia rareori doreste alt ceva decat dorinta barbatului…"

Timpul este ceva pe care omul incearca mereu sa il omoare, dar care sfarseste prin a-l omori pe om.

Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi, dar trebuie traita privind inainte.

Incerc intai de toate pe mine sa ma iert.Incetez sa mai caut ce credeam ca e perfect.Si dintre atatea amintiri o sa aleg ce e frumos, o sa-ncerc macar o data sa nu vad totul pe dos!

Marile incendii se nasc din scantei mici.

O femeie desteapta are intotdeauna barbatul pe care si-l doresc si alte fete.

Oricat de frumos ar fii un baiat Exista o fata’ deja plictisita de el!

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi.

.IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul !

Iubirea este sa dai ocazia cuiva sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face.

Cand o usa a fericirii se inchide, o alta se deschide; dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa ca nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi

Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima , pe care nu le poti pronunta !

Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa.E fruomoasa pentru ca o iubesti tu!

Se spune ca e un barbat adevarat cel care are multe femei. Dar cat de barbat trebuie sa fii ca sa-i fi fidel doar unei femei?

Un pesimist este cineva care, atunci când trebuie să aleagă dintre două rele, le alege pe amândouă.

Incearca sa razi si tu de viata, nu lasa numai viata sa rada de tine

Intotdeauna pregatita pentru raul care vine, intotdeauna fericita daca treaba merge.

1: dragi baietzi suntetzi cochetzi dar pentru mine valetzi voi va datzi mereu la mine dar niciodata nu tine

2: pentru mine un baiat, intotdeauna a insemnat,o adevarata jucarie ,de care sa nu’mi para bine

3: priviri de gheata si te’a funzi , genunchii se imoaie te scufunzi,ochii mei albashtrii te’au vrajit ……

4:fetele sunt ca niste bibelouri….trebuie ingrijite,dar totushi si iubite….dar cand un baiat trece pe langa ele ,le sparge si le zice :LA REVEDERE
*E fiara C`atrage prada cu un zambet in0cent...Lic0area cea letala cand cautSi un sentiment;x

*spirith latin iubestidar n`ai noroc , o iei de mica ,o cresti. pana se face frumoasa foc;x

* E atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata

*Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

*I'a Zapacit Pe Baietzi A Facut Din Ei Valetzi, Merge Purtata de Tandrete K e O mARE fINETE,Bn Arata Bn sE PoartA,cand iSi AratA Talentu dObOarA ToT clAsAmentu"
ult prea fina,intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza.

mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine ,Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI FrUmOaSa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune ,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai,priveste cat mai poti"

StOoP! GaTa-GaTa,nU vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine love struck,ca si mie imi convine smug

Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!
Draga scumpik, iti voi da doar cateva idei...

"NU o sa fiu niciodata O fata normala pentru ca am tot dreptul sa fiu EXTRAORDINARA !"

"Nu sunt perfecta,nici nu vreau, nici nu pot…Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt… Si daca nu`ti convine eu n`am sa plang ! Ma Urasti? Problema Ta. Ma Copiezi? Nu`mi pasa.Ma Iubesti? Ce Bine. Un Sfat?Nu Te Lua De Viata Mea. te-am Amagit? S ..."

"Ma Invidiezi? Incearca Sa Fi Mai Buna…Ce Te Intereseaza? Ai Zis Ce`ai Vrut? O Sa Si Ascultzi Ce Nu Vrei. Ca Sa te Multzumec? N`o Sa Ma Schimb Never` Rea? Cu Cine Merita. Tzi-am Zis Ca Te Iubesc? Am Fost Sincera… Bunul Meu Simtz? Depinde De Al Tau ..."
*E fiara C`atrage prada cu un zambet in0cent...Lic0area cea letala cand cautSi un sentiment;x

*spirith latin iubestidar n`ai noroc , o iei de mica ,o cresti. pana se face frumoasa foc;x

* E atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata

*Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

*I'a Zapacit Pe Baietzi A Facut Din Ei Valetzi, Merge Purtata de Tandrete K e O mARE fINETE,Bn Arata Bn sE PoartA,cand iSi AratA Talentu dObOarA ToT clAsAmentu

O fatha mai dulce decath ciocolatha, O fatha care nu te streseaza ca gagica aia ingamfatha! O fatha pe care o visezi odatha.Da` ea e "fatha lu` tata
Fite,gesturi si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine s`iu sa invar` totul printrun loc do`or prostii printrun fok sunt fetitz@ smekerita hai p@,!p@,! si gura mica!?

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza.

mult prea fina,intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine ,Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI FrUmOaSa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune ,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai,priveste cat mai poti"

StOoP! GaTa-GaTa,nU vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine ,ca si mie imi convine

Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare :X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!

St o fAtA kU tUpEu Sh fAc nUmAi cE vReAu EwO sT o fAtA RaSfataTa dUlCe rAw sH UnIkAtA Sh MuLtE FeTe aR VreA Sa TrAiAsKa vIata MeA

Pt Mn Sar Lasa De VaGabOnTzeAla IO sUnt PrYnCeSSa LuI chiar Ji AtuNki cand Ma INseAla Jtiu K e DoAr O AventUra GOalaJI ca In IniMa Lui Tot Io Sunt CaMpiOana[:X]""

OcHii MaRy.GuRITS`a MIk.TRAsaTuRy D PApUShiK

sunt sUkAra sI imi StA BiNe. PoTi sA Pun OriCe Pe mine….hAlAdIta sI StIlAta Sunt o DuLcEata De FaTa … Cu tAlEnTuL MeU ArMaNi dAu ClAsA La tOtZi pUsTaNi ]"

JtIu cE vReI Sa fACi …dAr mAi bN lAsA
EoH zic Sa nU Te bAgI …ca aI Sa CaZi iN PlAsA
EoH Nu JtIu sA IuBeSk x_xdOaR Sa aMaGeSc…

• • • Nu inTeLeGi Ca n`ai niciun TaLenT? Nu veZi…DegeaBa inCerci sa Ma cOpieZi…Daca Te pOrTi ca Mine Ce`Tsi imaGineZi?…Cine Te CreZi? Nici MinTea/cOrpu`nu Te ajuTa…EsTi dOar vOrba mulTa…Taci si ascuLta! • • •

"kU fOK mA Uit La Poza Ta.Kat Ass Vrea Sa Iesi Din Ea.Dar Nu Se Poate Ce Vreau Eu.Plangand Ma Rog lA D’zeu.Sa Te Skoata In Drumu Meu"

DaK `.Ai TzinutH …lA mn3 Q`adV! .ajA kM sP Uu::.Dc nO mi-aY artatH?"DC?" .:C aU fOst nOmaY vb3 .daR nimic reaL?: c3 sA int3l priN astHa? :.vYna m3a kar3 a foSth?^^^`

am vrajeala neqesara pentru orq domnijoara.qnd ma critiqa l’nchid gura.l ziq.vedeti cu intreceti masura.

"Sa Nu creZi ca nu sunt in sTare sa tZin paSuL kHu TiNe Sa Nu KreZi ca inDiFeRentZa Ta ma pOate scHimBa… Eu Nu suNt` REA sunt dOar Cha sHji` TiNe`!

E gReu sA pLinGi aColO.Unde RaDeai OdaTa…Sa VezI cUm feRiciRea…In laCriMi se aRaTa…E GreU sa MerGi pE caLea VieTiI…E o InimA puStiE….E GreU sa SufeRi in TaceRe ….Si NimEni sa Nu sTie

Ma pierD iN amanUnte si nU vaD esenTiaLu’, sUnt pRea aTenTa la deTaLii si nU vaD banaLu’…] [[Io’n viata faC cE vreaU si pE niMeni nU ma daU…Da’ creDe’Ma pE cUvanT, K eU tE IuBesK

""Am TaLeNt fErMeCaToR sI sUnT SmEkErA pAnA MoR aM sCoAlA In HaLaDeALA bAg OrIcE pUsTaN In BOaLa sUnT FrUmOaSa Si-aM tAlEnT mAi cEvA cA-N OcCiDeNt pRiNtEsA lA 4 aCe DuPa mOdA lUi VeRsAcE""
am nascut sa fac fitze.nu s ale suport pe ale altora

Sa taci cand vorbesc eu!numi place sa minti cand mint si eu!;xNu'mi spune [pa].asta e replica meaa;x

Ochii mici guritza mica trasaturi de papusicka!;x

Daca eu sunt subiect de barfaa!Atunci tu esti o tarfaa:]]u tu impotriva mea!Eu mereu deasupra taa'!;x☻

ochii albastri si privire cu subinteles.ma fermecat!deja nu mai am vers:]][la asta pui culoarea ochiilor tai]

Nu sunt rea,ci schemerithasi stiu sa ma fac iubitta;xhai sa facem o incercare:psa vedem care pe care:]]
Te dOaRe` cand veZii ca nu'mi paSaaa Si iti zIc mereu 'Nu may conTeaZzaa'. LaSa
"•Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva • ""
"Numai ea gaseste privirea sau fraza simpla care pune balSam pe raniLe meLe ! Te iuBesc:X
"Te Urasc? mi-ai Dat Motive. Ignoranta? Cand Nu Vreau Sa Vorbesc Cu Tine Falsa? Doar Cu Unii Te Deranjez? Chiar Nu`mi Pasa.""
"In aceasta viata dau totul pe fata.asculta-ma si invatacea mai tare faza e ca de fraieri nu imi pasa.criticile si impresiile nu ma intereseaza.AMBITIA ma caracterizeaza! :X""
Asta e!Nu ma schimba lumea toata.Asta e!Nu ma schimb nici sa ma bata.Asta e!Sunt nebuna declarata.Spune-mi!Daca ma placï asa!\""
" Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama! Punct ."
" Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc… "
» " O tigara iti scurteaza viata cu 2 minute…
O sticla de bautura iti scurteaza viata cu 4 minute…
O zi de munca iti scurteaza viata cu 8 ore ! "
» " Secretul succesului este sinceritatea. Odata ce poti sa te prefaci, ai reusit. . "
Nu-mi mai dati sfaturistiu sa gresesc si singur! "
» " Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointza! "
" Inca un an din viata a trecut am trait doar cum am vrut! "
» " Este adevarat ca "banii vorbesc: cel mai adesea ei ne spun La revedere !
Pun ganduri in randuri scrise-n rime. Nu sunt model pentru nime nici pentru mine "
" Buna ! Nu-mi pasa ! Pa
"Invata`ma sa te pierd, si-apoi sa te am iar
"Ce mi-am dorit , am langa mine ! :X"
"POarta-te frumos Cu ea Ca e prea miCa si nu StiE Ce Vrea []"
""♥Nu faci nimic Ai impresia ca eu stau sa te astept Dar defapt eu
ma indepartez incet Te uiti atent ma privesti cu regret asupra
mea nu vei mai avea nici un efect♥""
"Fii unica si diferita, spune DA!"
"Vei cauta privirea mea , in fiecare ea din viata ta ! :X"
"Nu pot uita ce tu ai uitat
"Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i
pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e
cuminte...Tu nu prea o minti pe ea.Dar ea mereu te minte !"
"Au fost zile si noptzi , au fost tigari si sticle !Au fost poze , si lacrimi
, si diverse tentative
"Zambesc Si gata ! Se`ntoarce roata! Nu mai sunt fata ce`
ieri` plangea Zambesc , si gata De azi sunt alta` ! :X"
mai bine taci , te portzi ciudat Nu stii ce faci ! "
"Nu m`ar deranja daca ai zice adevaru` din viata mea!Decat sa mintzi
"Ce cautzi tu in mintea mea , nu stii ca am pe altcineva ?! .Ce cautzi tu in gandu` meu?!Oare ce ar spune prietenu` meu?! :X"
"Am toate defectele posibile , care atrag privirile Si starnesc invidiile
"Intoarce Capul Si Priveste-ma ! Vreau Doar Sa Vezi Ce Ai Pierdut , Ce
Ai Uitat Te Rog Sa Nu Ma Suni Scuteste-ma ! Ti-a Fost Si Bine ,
Dar Stii Bine Ca Ai Ratat ! "
"Iar Am Iesit Pe Strazi , In Casa Nu Mai Rezist . De Astazi Tzin
TINE Iar eu iti voi sopti incet : AI FOST PTR MINE , ACUM FII
"N-am Chef De Jocuri , Sa Nu Imi Faci Vreo Gluma Proasta . Eu Chiar
Te Plac Tu zici '' Lasa , Lasa Voi Devenii Mai Mult putin Decat
Geloasa , Suna Ciudat Dar Chiar Imi Pasa ! "
"Va Venii Vremea Sa Vorbim Din Nou Eu O Sa Rad De Multe Tie O
Sa-ti Para rau ! Ma Crezi O Figuranta O Tipa Neimportanta Te
Inseli Prea Tare , Aparentele'S Inselatoare ! :X"
Ea e Purr si Simpluu` Ea !
"Va veni o zi cand imi vei spune : EU nu sunt ptr ALTA sunt ptr
PTR ALTA
Regim De Vise Sa Te Uit Mi-am Permis ! \

Sunt 5 lucuri in viata care nu pot fi recuperate:
1.o piatra dupa c ai aruncat-o in mare
2.o vb dupa ce ai spus-o
3.o sansa dupa ce ai pierdut-o
4.timpul dupa ce a trecut
5.iubirea pentru cel ce nu lupta

-Am nevoie de tine te vreau offline
-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.

-Macar eu pot tine dieta, tu nu!

-Poate ne casatorim pe mess

-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!
alz uite cateva ♦Imi Spuneai K Sunt Un Inger Pentru Tine…st cuv cu kre u inima mi-ai frant,acum stiu ca-n serile senine,uneori sh ingerii mai plang

♦Te uiti ca Fraierul in trecut.Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost !

♦cine ne iubeste ok cine ne barfeste ne pisham pe ei ♦Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad?

♦Am ramas la fel de innocenta.diferenta este ca acum nu imi mai este frica de aparenta…iubesc p cine ma iubeshte.

♦Am invatat sa respect .ea respecta doar banii.am invatat sa lupt singura.ea e zero fara tati si mami.stii ca u ai aleas.eu am drumul meu acum.al tau e’n celalalt sens

♦Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei DiStruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte DoOlce "

♦Cum vrei sa ai cand nu iti dOresti?Cum pOti sa ceri daCa u nu iubesti

♦DeCat in rai sinGura mai bine in iaD cu prieteNii

♦M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X

♦Mai e putiN , mai e un pic .Pana la maRele nimic .Mai e o cliPa sau un ceaS .Din tot ce-a foSt si-a mai ramas

♦Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini

♦Tee`Iubesk pana la cer `.Eu st fetitza Ta` .iar . esti Baiatul meu dee` cartierr :

♦""?•°Exteriorul nu conteaza la fel de mult ca interiorul, asa ca, pentru a deveni o tipa cu atitudine, e important sa iti placa ce vezi atunci cand te uiti in oglinda!?•°""

♦Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa sti ca-i doar o incercare trecatoare

♦Nu suporti cand ma vezi vOrbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari

•Nu te supara daCa l`ai vazut cu vreuna vreOdata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•»•»

» •"mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva… •?-+ •»

» •De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!•»

» •O arzi nemotivat…de ***. Esti timp pierdut…capitol sters Eu am plecat• »»

Suficient de matura ca sa stiu ce vrei . Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."

Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIOdATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!" cam atat :* te pupakesk
1) "Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare. "

2) "Poate’h ca am aiere’n cap,dar asta e problema mea.Nuh poţi să ma suporţ?Asta ii problema th’a.Nu ma cunoşth’i?Nu mai comenta.Ai grija de viaţa tha nuh de a mea’

3) Am invaţat că oricat mi'ar pasa mie,altora nu le pasa:-J

4) Ei, n`au haru sa copieze originalu`

5) "Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"

6) Te crezi in stare să mă poţi judeca? Înceară, dar mai intai fă o analiza având ca subiect de studiu persoana ta!

7) Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.

8) :X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

9) Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste.

10) Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

11) °• Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

12) Lasati`ma sa fac si bune si rele ,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

13) Am muzica in suflet si`n gand.Trec prin toate oriunde, oricand.Muzica e in sufletul meu si va fi aici langa mine mereu.

14) Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.

15) Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei.

16) Te gandesti,Aberezi,Trezeste'te,prea frumos visezi.

17) Lasa timpu sa treaca,poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii,vei reusi.

18) Vreau o viata nouaa!Si de restuuu` caramele!

19) Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.

20) La locul potrivit,la momentul potrivit,MAGICUL se intampla.

21) Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.

22) Un zambet e ca 1000 de cuvinte.

23) Teoria zambetului:Ingerii nu plang.

24) Realitatea bate platourile de filmate.Viata`i frumoasa si fara efecte speciale.

25) Viata`i frumoasa.Asta cand o privesti din unghiul potrivit!

26) Chiar daca unii nu ne lasa sa traim,privim inainte si ironic le zambim.

27) Cand cuvintele esueaza,Muzica vorbeste.

28) Ai patruns vreodata dincolo de curcubeu ca sa vezi daca e colorat si-n partea cealalta?

29) Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.x

30) Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii.

31) Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu "PRIETENI".

32) Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

33) Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat.x

34) Chiar dk el nu o sa-mi mai spuna " noapte buna" sau p strada "buna",am prietene care ma suna sa-mi spuna " Fata,esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care o suna ":-J

35) [♥]Am capul printre norì , daR de aici este o panorama supebaaaa. [♥]

36) Hai sa fugim, sa evadam # Hai sa plutim, sa zburam # Hai sa zambim, sa visam # Hai sa traim si sa uitam!

37) Acorda-ti tie primul loc, NU greselilor! Nu spune stop, chiar daca te simti sufocata.Invata ca in orice rau exista si un pic de bine! Invata sa ai grija in primu rand de tine!

38) Am prea multe defecte,in fata acelora care se cred "PERFECTE".

39) Traiesc o poveste si visul e culoare !

40) Educata de destin,simt mult dar arat putin.

41) Hai sa refuzam Orice rOl pe scena regretelOr!

42) #º"Hai sa privim cu ochii inchisi`ce nu am avut curaj sa privim vreodata ! "º#

43) Spui ca nu mai sunt la fel, ca m`am schimbat,dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu'adevarat.

44) Traiesc intr'oO lume de vis,in care thotu e permis.

45) Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere!

46) Nu am nevoie de prieteni falsi,detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

47) Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat .

48) º " Ce tot le pasa pe cine iubesc?! Ce tot le pasa cu cine vorbesc?De ce imi spun cum sa traiesc?E treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum sa`ti vorbesc."º

49) º"Din 10 prieteni,5 sunt adevarati si la o problema inca 2 fac pasi."º

50) Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

51) Nu te schimba.Urmeaza'ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice'ar fii.

52) º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfratsit e un nou inceput.:-x"º

53) Am nevOie d cineva,da n'am nevOie de Oricine,eO am nevOie dOar de cei kre au nevOie de mine!, :X "

54) ºAzi ´ open y0ur`º eyes ;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´ . Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº p0tsi ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~

55) * Nu conteaza ce a fost ,ci ce va fi de` acu` nainte *

56) Lumea v0rbesjte ´ pr0stii ´ ca sa ´ te schimbe ´ si minte ;-j ´, Numai ´ tu p0tsi ´ vedea dinc0l0 ´ de cuvinTeee! ;* ´

57) Prietenia-i un ocean pe care multi ar vrea sa-l treak,dar pana la malul celalalt majoritatea se ineak."

58) Sj e normal sa fiu aSa cand de la cei dragi , in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci"!

59) ___[]~[:*]~ CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[]___

60) Nu am pacalit niciodata pe nimeni. Eu i-am lasat sa creada ce vor . S`au pacalit singuri !

61) Prietenii pe care`i am aqum p lnga mine,m`ajuta,ma indruma s fac doar lucruri bune.Nu i`ash lasa,nu i`ash schimba pentru nimic [Sa schimbe prietenii pentru unii e un tic]

62) ` Si n`am sa uit. Cu ele am fost mereu si mi-au fost aproape cand dadeam de greu ! • `

63) • Nu sunt perfecta, dar de ce m'as schimba cand prietenii ma iubesc si asa? .•

64) •Eu nu sufãr de nebunie,me bucur de ea in fiecare minut)•

65) >Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes []

66) Pune stop cand te streseaza.Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege?Spune`i "PA" si se calmeaza

67) Ea? Ea este fata care candva adora sa stranga raze de soare intr-un borcan si in zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei.

68) Si imi amintesc "ii am pe ai mei cu mine" Orice`ar fi "cu ei e un pic mai bine"

69) Este atât de schimbată;x! Exact qum ai zis tu ca nu o să fie vreodata!"

70) Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!:X

71) иü мẫ ¢®ﻉží íη §†ªяє? иí¢í ø þ®σßℓﻉмå.иü мǻ ©яєđ иí¢í έü.Ъ® ƒєяﻉ§н†є`†з Ðﻉ žíüª íи ¢ª®є ø §å þяíиđ †üþξü

72) • Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist.

73) • Zambeste, chiar daca ai sa cazi, chiar daca soarele apune si azi.

74) • Lumea asta te distruge, te induce in eroare, fura tot si apoi fuge, te raneste si te doare!

75) Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu .

76) • Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii, asculta bataia vantului .

77) • Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa.

78) • Si ce usor e sa zambesti, cand ai incredere-n ceea ce esti

79) Si maine e o zi si maine voi zambi. Chiar daca mi-e greu.Voi zambi mereu.

80) • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine, intotdeauna fericita daca treaba merge bine.

81) • Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri. Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.

82) Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit!

83) Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare.

84) (Prietenii buni sunt ca stelele.nu ii vezi intotdeauna dar stii ca mereu sunt acolo.)

85) Prietenii adevarati tin la tine si sunt langa tine si la rau si la bine.Nu te barfesc pe la spate,ci te ajuta chiar in toate.

86) Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult,poate nici n`ai observat de la un timp,am mai crescut.

87) Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta!

88) De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

89) Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

90) Sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X,care nu are absolut nimic special . Are zile in care parul ii sta ca naiba ,si zile in care arata extraordinar :X

91) Incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti,incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna.

92) N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare,n-o sa uit ceea ce mi se greseste,o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie.

93) Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

94) Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea ![

95) ;x plαng ιn ħoħotє dє rαs , dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! '

96) Decat sa le dau satisfactie
Celor ce vor sa ma vada cazand !
Mai bine. ma daram singura ;]
Sh`o sa cad razand ! =]

97) # Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

98) ▪Nu mai iert minciuni nu mai cred in cuvinte si doar privesc .Sunt ironica,doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare. ▪

99) Mi`e dor de inocenta ce caracterizeaza orice copil

Cand facem cate o prostie scapam intotdeauna subtil

100) Nu mi-am atribuit un rol care sa le placa.Mereu cand am fost trista am zis ca o sa treaca!

101) ->Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare .

102) Am o singura prietena pe care ma pot baza.Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna.Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte

103) "T0cmai d` aia 0 s` schimbam f0aia, d` unde atata 0ptimism? Nuu` stii ca dup` s0are vne pl0aia? Sh s` anuntsa p0t0p, s` nuu`ncerci s` schimbi umbrela "

104) ""`Desi Traim In ALb Negruu.;x Nu ne impiedica nimic sa visam in Culori"

105) ●` Regula numaruuu` unu`  ` Sã n`ai incredere` in Nimeni` ! ●

106) N`as putea vreodata sa o las la greu!:X

107) " Buna " - Pff. asta era in generala. Acum e boboaca de liceu si e dementiala!

108) De atâta bârfã ne-am intoxicat`.Dar ştii`?omu`nebârfit e un ratat`. •›

109) da eu nu stau s`o asCult.asta ar fi culmea` stii bine Ca.nu`mi pasa de ce ziCw` lumea :X"

110) [♥] Avem o miee de vise .[♥].

111) ♥ > Daca mama nu ne-a facut surori a stiut de ce.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene!> ♥

112) • N`am averi . am doar prieteni . Care ma` suna` sa`mi spuna : " Ai grija` de tine, bah`,te pup, noapte` buna ! •

113) Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura

114) Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat! Sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat!

115) Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.""Va iubesC"

116) Eu Asa Sunt . Asa Voi Ramane . Daca Ma Placi E Bine . Daca Nu . Obisnuieste`te"

117) Traiesc in tara minunilor si toti se intreaba: ''unde?vrem si noi!'', pai asta,ba nebunilor !

118) Ce fac e pura fictiune !

119) Qnd e fericita, surasuL ei n`are egaL :-x

120) Nu incerca sa ma convingi. Demonstreaza-mi!

121) Dezvaluie totul si ascunde atat de multe…Oricat de mult ai privi-o, nu o poti descifra in intregime…

122) Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.

123) Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

124) Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

125) Ia`ti liber de la stress pentru o vreme.Nu`ti mai bate capu` uita de probleme.Fa cumva si mergi mai departe.Stii ca poti.Stii ca se poate.Sa privesti in spate n`are rost.Nu o sa mai fie ce a fost :-x

126) Am trecut prin foc inca o data. ca sa ajung acum sa merg pe apa.

127) .N`o sa renuntz` nici o fractziune de secunda,fiindca intotdeauna pierzi daca renuntzi` la lupta` .

128) [εїз] Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge , uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce`.

129) [εїз] Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea !
130) Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!

131) [εїз] Nu sunt singura in ploaie si`n vant,am cei mai buni prieteni de pe pamant.

132) Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

133) Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu o prea intereseaza ce urmeaza •

134) • Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •?

135) • Peste toate trecem cu capul SuS • Ne avem una pe alta si asta`i mai PresuS •

136) `• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar In viatsa Fiecare sfarsit are un nou inceput .•

137) Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar,decat atunci cand e soare.

138) Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut ?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit" ?

139) Au fost momente in care am fost gata sa renunt la tot. Mi s-a zis ca n-o sa pot. Ehhh,uite ca inca pot!

140) Si o sa fie bine` chiar dk mai avem pr0bleme` . iti`spun stai linistit`ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme` ! [

141) * Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

142) * Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?! Asta` i dOar parerea ta .;d`;x

143) Am sa trec si peste asta,ce va fi, va fi.Am sa strig iar 'Asta-i viata' e si maine o zi.

144) Realitatea` e mult prea dura atunci cand dai de greu ! Visele` se spulbura aproape instantaneu`!

145) De astazi va fi mai bine !

146) Spui` ca e` o copila`, si ca nu` itsi place asa`;| Dar asa` cum e ea,tsi-a furat inima`;;]

147) Acum mă uit pe geam şi zâmbesc . Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăsesc.

148) Nuu` mai visa frum0s, realitatea este rece.

149) Äï нαßαʀ öÄяë,мαï pЯëcïS,τë đÖαʀë?Fαpτüł cα cëŁ мÄï ßüИ pяїëτëи νïɴë şï đïspαяë?ºAi habar oare ,mai precis,te doare faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare?°
DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`!"
Cand` Mada` intra`n pAro0senii Se pUne` Pe Ea` o0 Lumina` iSi caUta ViCtimaa` ` o0 facE ca Si o0` feLina!

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT` !"

|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii` PenTruu` cA o0` faceti bine` =x

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`Pt mne baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`!"

aUd vOrbee pArSivee despre mnee`si kOntinuaa barfaa`da cand vOrba ajunge la mne ishi cere sKuzee tarfaa !"
Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!
E o diva si-asta toata lumea-o stie, Din pozele de pe hi5 unde ea scrie, Ca e barfita pentru ca e talentata, Cand o barfim noi ea e cea mai castigata .
Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza.
fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine ,Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI FrUmOaSa cA TINe
Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa
"Dar n`are sens Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes :X
Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""
Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?
- Sexy si rea ^^
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?

funda ?
pa,pa

1 răspuns:
| Sesilia26 a răspuns:

Nam