| Ramo137 a întrebat:

Bună, aș vrea să îmi deschid și eu abonament la internet și televiziune. Se pare că Telekom ul nu mai are televiziune, doar internet și la Orange este destul de scump, 100 RON pe lună. Ultima dată am avut la Telekom și plăteam 40 RON și televiziunea și internet pe lună iar la Vodafone este foarte scump.
Nu știu la Digi cum este.
Voi ce părere aveți.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la digi e cel mai ieftin, 60 lei tv+ net

| Ramo137 explică (pentru suntserios):

La Digi nu putem face că cică sunt niște restanțe pe adresa și nu ne lasă

| J0B0MAT a răspuns (pentru Ramo137):

Dacă stai în chirie, restanțele sunt ori ale fostului chiriaș, ori ale proprietarului.

Trebuie să le spui asta celor de la Digi și trebuie să îți facă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am abonament la Digi și plătesc 50 de lei pe lună pentru internet și televiziune.