| Ellutza16 a întrebat:

As vrea sa-mi fac un tatuaj care sa-mi descrie ceea ce inseamna familia mea pentru mine [tatuajul e pe incheietura mainii lateral ]mi-ar placea sa fie scurt dar cu inteles profund. as vrea sa vad si ideile voastre multumesc!

6 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Un calorifer.

| Ellutza16 explică (pentru ZvT):

Esti foarte hazliu. Glumele sunt in alta parte nu aici big grin bafta in alta parte.

| ZvT a răspuns (pentru Ellutza16):

Esti prea serioasa. Mai bine nu iti fa tatuaj, dupa un timp o sa te saturi de el si asta te poate afecta psihic.

| Ellutza16 explică (pentru ZvT):

Tatuajul asta inseamna ceva pentru mine pentru ca e vorba de familia mea nu de un tatuaj oarecare happy

| BabbyJ a răspuns:

My family is my religion. Family means the world to me. Familia este comoara copilului. Familie unita...