| Hisaya a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista sezonul 2 din regele shaman (Shaman King). Daca exista, as vrea un site unde pot urmari episoadele. Am vazut primul sezon in intregime si stiu ca are 64 de episoade. Dar exista sezonul 2? Fundaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu, din pacate nu s-a mai continuat cu seria Shaman King... -.-
O zi buna! happy

4 răspunsuri:
| NuConteaza_6164 a răspuns:

Ba da, este si sezonul 2 numai ca nu stiu unde sa il gasesc sigh am vazut episodul 65 dar cu subtitrarea in englezastraight face sad si eu il caut...

| Pisicutza_Andreea_1999 a răspuns (pentru NuConteaza_6164):

Cum ai scris ca sati apare ep 65 in engleza din regele shaman?

| Lazareanu_Alecu_1978 a răspuns (pentru NuConteaza_6164):

As vrea sa stiu site-ul unde ai gasit episodul 65, poti sa-l zici?

| Razvan_Iuhas_1975 a răspuns:

Ba ascultati aici: ne este sez 2 dar am reusit sa ma documentez hao este rencarnarea lui tao ren iar tau ren il da jos de la puterea regelui shaman aruncandul prin portal care atunci yoh isi pierde puterile dar anna (e mai rea in acest sezon) ii spune sa se duca depe putere iar amidamaru auzind il paraseste pe yoh yar yoh devine om normal pierzandu-si puterile stravechi
STIU NUI ASA DE NE CREZUT SI EU SPER SA NU FIE ASA