| DcMu a întrebat:

Buna as vrea si eu cateva pareri.Mi-am dat comanda saptamana trecuta de o bluza pe un site gen okazii...eu i-am specificat sa imi trimita prin posta cu plata ramburs. am fost am ridicat coletul dar mi-a spus ca nu am de platit nici o taxa.Ce ar trebui sa fac pentru ca nu m-a lasat sa ii trimit banii.Credeti ca puteau gresi cei de la posta? Sunt vinovata ca nu l-am platit? mersi

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E greseala lor nu a ta, o sa fi tu anuntata in caz de plata

| Brotacelul a răspuns:

Corect ar fi sa iei legatura cu firma respectiva si sa vezi ce variante sunt pentru a achita contravaloarea bluzei. nu trebuie sa profitam de greseala cuiva...