| viata0delash a întrebat:

Asa o tema. Mai sunt persoane ca mine care sunt categoric impotriva alcoolului, fumatului si a petreceloralea nebune?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Corect. Eu nu sant simpatizant la evenimente de genu ala dar imi cheltui banii in chestii utile care cred eu. Nu e util sa mergi la baut si sa dai din cúr in stanga sin dreapta cand stii ca poti cheltuii banii aia cu o fata si vine in pat direct

| Freya1 a răspuns:

Alcool nu.Nu mi se pare ok sa fie consumat
De fumat fumez si eu.E un viciu prostesc si nu il recomand pierdere de sanatate si bani dar eh...
Petreceri hmmm..petreceam si eu candva dar acum nu ma mai simt atat de incantata de galagie infernala, zbenguiala pana la febra musculara, inecat cu fum, baut pana cazi sub masa etc...

| Lion56 a răspuns:

Da, eu.

| viata0delash explică:

De obicei is din alea care se lauda cu bautura. Eu am 19 si nu vad nici un sens in toate astea. E si dificil dintr-o parte fiindca nu am relatii de prietenie sau ceva..cand este un grup ei se lauda despre aventurile de aseara..si se intalnesc seara urmatoare...eu ce.chef de astea nu am..rezulta ca nici prieteni nu am

| welcometowonderland a răspuns:

Da, eu aici prezenta.