| Diana183930229 a întrebat:

Buna. Astazi 2 baieti vecini cu mine se tineau de farse si veneau non stop la minea poarta si bateau la poarta, sunau la sonerie, aruncau sticle peste gard, speriau cătelul. Cand voiam sa ies afara, plecau. Am intrat inapoi in casa, si cand au venit iar am iesit la ei sa îi intreb care este problema si de ce fac asa ceva. Ei radeau fara motiv, imi dadeau argumente ca asa vor ei. In momentul acela i-am luat pe fiecare si le-am rupt urechile, dupa aia i-am luat de o ureche si m au condus singuri la parintii lor unde cand am ajuns, a iesit mama lor afara si si-a cerut scuze in numele lor si ca bine le-am facut ca i-am urecheat. Voi cum ati fi procedat? Copii au inteles ca su facut gresit si am ramas fericiti toti

8 răspunsuri:
| Sportacus123 a răspuns:

Du-te la psiholog! Nu este normal să reacționezi așa, mai ales ei fiind copii.

| Diana183930229 explică (pentru Sportacus123):

Copii, aveau 14 ani, du te tu la psiholog daca ti se pare in regula sa imi vandalizeze curtea niste straini, si la 14 ani … ce sa fac, sa ma duc la politie pentru ce, i-am spus lui ma sa

| Kozi a răspuns (pentru Sportacus123):

Cati ani ai copile?
Sa ne raspunzi cand vei fi la casa ta si deranjat de "dragalasii" de derbedei.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Sportacus123):

Da, trebuia sa-i pupe in fund si sa rada si ea. I don't want to see

| Diana183930229 explică (pentru StoicAnalysis):

????

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Diana183930229):

Eram sarcastic la raspunsul domnului sportacus.

| Diana183930229 explică (pentru StoicAnalysis):

Mi am dat seama, am pus emoji de ras dar nu stiu de ce TPU a pus semnul intrebarii

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Diana183930229):

Https://wizard-arena.ucoz.net/emoticons.html Aici ai toate emoji-urile care merg si pe TPU