| anonim_4396 a întrebat:

Ati urmat vreun curs de limba engleza singuri? Adica gen"engleza fara profesor"? Puteti sa-mi recomandati unul de pe net? Vreau sa cumpar unul complet cu cd-uri, carti pentru ca momentan sunt la un nivel mediu de cunoastere a limbii si vreau ceva care sa ma ajute sa o stapanesc foarte bine. Puteti sa-mi dati si alte sfaturi?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eurocor e pe internet gratis cursul
recomand sa asculti muzica sa vezi filme, eu am invatat engleza doar din filme si muzica

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Sa zicem cam 65%. Cred ca o sa incerc si eu cu muzica, la filme nu prea ma uit laughing

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Nu asa in graba la tot documentarul, azi am citit pe net ca prin muzica se invata cel mai rapid o limba straina

| fuzzer a răspuns:

Eurocor.