| madutza_ubytzik a întrebat:

Auzim aproape tot tipul ca pe 21.12.2012 are sa vina sfarsitul lumii. Credeti in asta? Eu una nu cred! Astept parerile voastre! ByE

Răspuns Câştigător
| MihAelA_1847 a răspuns:

Eu una nu cred in asa ceva. Dupa cum am mai spus, sunt doar niste presupuneri pe baza spuselor unor maiasi. Sfarsitul Lumii poate veni oricand vrea Dumnezeu, in plus, asa se zice-a si in anul 2000.

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nici eu nu credwinking
Numai Dumnezeu stie cand vom muriwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Se vehiculeaza ideia ca in anul 2012 se vor inversa polii, urmariti in seara asta pe B1 la ora 19 emisiunea " Trenul vietii "care are mai multi invitati printre care si un renumit cercetator, medic dematolog, General (Rz) Nedelcu.Acesta printre altele va vorbi si despre inversarea polilor.

| User a răspuns:

Noh asta e... daca o'm muri, o'm muri. ce atata teorie?

| DeNyyy a răspuns:

Stay linistita. eu nu cred. da daca asa o sa fie. asta e

Răspuns utilizator avertizat
| Pisiii :x a răspuns:

Nu, eu nu cred!
Dar daca ar fi sa murim nu trebuie sa se sperie nimeni ca murim cu toti asa ca...

| Kynext a răspuns:

Heh... din anul 2000 noi tot murim.Eu ma simt mai viu ca niciodata. Tu?happy

| Яùxsi a răspuns:

Nu cred.

| madutza_ubytzik explică:

Nici eu nu cred in asta deoarece Dumnezeu a spus ca nu stie nimeni cand e sfarsitul lumii nici chiar Isus si de unde pana unde sa stim noi! Si tin minte ca asa s-a spus si in 2000 si pe 06. 06. 2006 deoarece erau 3 de 6 ce e nr diavolului si au mai spus ca ne inghite gaura neagra si chestii din astea!

Ma rog nu asta e problema! Problema e alta: a spus la televizor ca multi oameni se vor omora inainte doar de frica! Asta cred eu ca ar trebui sa ne ingrijoreze! ByE byE

| ZuuZaaA a răspuns:

Nu, nu cred in asta.Doar Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii(si poate ca sfarsitul va fi in 21. 12. 2012., sau maine, sau poimaine sau peste zeci de ani)
Nimeni nu stie...decat Dumnezeu
Pa, pa