| iwishicould a întrebat:

Azi am invitat o prietena sa vina la mine acasa, dar habar nu am ce putem face in afara sa ne uitam la un film....idei? big grin

Răspuns Câştigător
| Hopii a răspuns:

Pf..Si mi-e mi s-a intamplat asta laughing
Nu te ingrijora,eu cand am avut ziua de nastere, a fost cam plictisitoare, asa ca am inveselit-o putin.
Adica:-am cantat caraoke laughing) Poti canta in doi sau mai multi, depinde cu cati esti.
-face-ti origami happy (adica pe bune. daca nu stiti, aveti de ce sa radetilaughing
-ascultati melodii diferite.comentati melodiile.
-puteti s-a v-a stramba-ti la camera de la aparat, radeti de mutrele voastre.

Imi pare rau ca nu am raspuns mai repee, dar pe viitor daca o sa mai vina la tine o sa stii ce sa faci.
-Eu am balcon si cand venea lumea, noi strigam dupa oameni laughing))

Spor si Bafta :* laughing

3 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Sa purtati o discutie, sa glumiti.

| CrownUp a răspuns:

Poti sa-i arati albumul tau cu poze, sa vorbiti despre ultimele stiri(noutati), apoi iesiti prin parc happy

| SatanSoul a răspuns:

Sa vorbiti despre unele lucruri, sa desenati, sa ascultati muzica si sa va plimbati pe afara. Sper ca am fost de ajutor!