| daniel10vasilca a întrebat:

Azi am jucat pe un server la cs. Dupa aia am iesit si am intrat iarasi si numai puteam da click pe nimic, adica puteam dar intra numai in serverul acela. Cand dadeam la find friends sau la new game intra in serverul acela. Am mai patit asta de multe ori si am reinstalat cs-u. Dar mi-e cam lene big grin sa pun iaras toate sv-rele la favorites. Nu exista ceva cu care sa remediez aceasta problema? Funda + votwinking

Răspuns Câştigător
| AdyTtZa a răspuns:

NUu,n-ai ce face decat sa reinstalezi cs`u.si mie mi sa intamplat.Intr`un fel te Rederictioneaza