| andrei13_7591 a întrebat:

Buna TPU.Care imi poate spune si mie cum sa fac la cs 1.6,sa nu mai ramana serverul pe care am jucat.adica sa ramana doar "new game","Find Server","Option","Quit". Si atunci cand vreau sa imi aleg iarasi un server de la "Find server", imi intra tot in ala pe care am jucat... dau FUNDA celui care ma ajuta sa scap de porcaria aiabig grin FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te aici http://www.tutorialecstrike.com/....../index.php
Aici iti arata cum sa nu mai arate pe ce server ai jucat.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat