| Deeaaa5678 a întrebat:

Bună! Azi prietena mea s-a supărat pe mine mi-am cerut scuze de 7 miliarde de ori, i-am spus ca îmi pare rău ca o înțeleg și ca nu se va mai repeta, apoi mi-am cerut scuze. Mi-a zis ca scuzele nu rezolva nimic, am întrebat-o ce ar rezolva asta și a spus ca nimic și nici nu vrea sa ne vedem sau sa vorbim, mai ales ca am facut asta tot pentru binele ei nu pentru raul ei, dar nu înțelege și o tine tot pe a ei. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu ai ce sa faci, doar sa lasi lucruri asa, sa vezi daca ii trece supararea. Eu cred ca o sa ii treaca si o sa vorbiti din nou.

| ionur a răspuns:

Câți ani aveți?

| Deeaaa5678 explică (pentru ionur):

Amândouă 12 aproape 13

| ionur a răspuns (pentru Deeaaa5678):

Pai am crezut ca ești fata și el băiat nu știu ce sa spun sincer chiar nu știu voi știți cel mai bine.

| ionur a răspuns:

-_- amândoi

| Deeaaa5678 explică (pentru ionur):

Sunem fete?

| Deeaaa5678 explică (pentru Deeaaa5678):

Fără semnele de intrebare