| DenySiGaby a întrebat:

Buna baieti. Am nevoie de ajutorul vostru de data asta!
Am si eu o intrebare :
Acum cateva zile o fata de la mine din clasa s-a dat cu ruj si o profesoara sa luat de ea... Apoi dupa ce a facut-o de rasul clasei, un coleg ( cel mai frumos din clasa ) i-a spus ca baietilor nu le place cand se da o fata cu ruj. Ca ii enevreaza asta pe baieti. Deci Baietii! Chiar e adevarat?! tongue Ca sa stiu daca mai ma dau cu ruj sau nu laughing.

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Depinde. eu personal nu suport femeile machiate,date cu ruj si alte ***-uri,eu fac misto de mama cand o vad ca se aranjeaza,ii zic ca arata ca o baba cand se machiaza, deh mai ma da pe la icoane, imi spune prohodu si altelerolling on the floor dar nah in gluma totubig grin eu i-am zis ca nu suport, nici tata nu prea suporta, acu i-a dat mana libera sa se 'mascheze' in schimb eu nu suport sa vad femeile machiate cu o tona happy putin rimel as accepta putin ruj la petreceri normal.
Insa in rst... no waylaughing

| Nordic a răspuns:

Cel mai frumos e când fata e nautrală. Cu ruj se dă la o petrecere, sau ocazii de genul ăsta. La școală e inutil să te dai cu ruj. Dacă vrei să atragi băieți atragei pentru ceea ce ești, nu pentru ceea ce poți părea datorită rujului. A da, și nu e enervant pentru noi dacă vă dați cu ruj, doar că daca faceți asta mereu unii dintre noi vor crede că sunteți pițipoance sau mai știu eu ce. Deci, merge și rujul dar nu mereu. Așa la o ocazie ceva. Ai grijă de tinewinking