| AndreiBossulThauCareEsteBoss a întrebat:

Buna ziua TPU sunt baiat si nu stiu ce sa fac ca eram in clasa si m-am scarpinat la penis ca ma manca rau dar m-a vazut profesoara si a zis "Andrei, nu e frumos sa te scarpini la penis in timpul orei" si a ras toata clasa de mine si fata de caremi place si acum cred ca are o impresie proasta despre mine ce sa fac. Sunt in clasa a 7a si nu stiu ce sa fac profesoara m-a facut de rasul clasei pot sa fac reclamatie sau ceva pentru ca acum nu mai pot sa vorbesc cu vreun coleg fara sa rada de mine.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te-a rusinat nimeni, singur te-ai facut de rusine!
Pacat, daca aveai educatie primita de acasa, nu te scarpinai in public la oragnele sexuale, la 14 ani esti destul de mare sa intelegi ca asa ceva nu se face in public!
Dar, ce ai putea sa raportezi?
"stiti, eu m-am scarpinat in vazul tuturor la oraganele genitale si doamna mi-a atras atentia ca nu-i frumos..." asa vrei sa raportezi?
Daca vrei sa rada si toata cancelaria de tine, eventual povestea fiind spusa de profesorii si prin alte clase, nu ai decat sa te faci de rusine mai departe!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca povestea este adevarata, atunci te-ai facut singur de ras facand un gest nepotrivit in public (e permis unui copilas mic, dar nu peste varsta de 4-5 ani).
Poti face o reclamatie la parintii tai, intrebandu-i de ce nu te-au invatat la timp cum sa te comporti la scoala

| CristiPrise a răspuns:

Mda, asta e intrebare pusa la misto, numa sa faci SS si sa pui in episodul lui Zappy sau chestii din astea.