| Monique_3125 a întrebat:

Buna!
Care credeti ca este coafura ideala pentru un majorat? Multumeschappy

3 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Cred ca buclele sunt cele mai potrivite, pentru ca chiar daca se lasa tot vei arata bine, in schimb daca vrei sa ai parul drept sigur nu va sta, deoarece vei dansa, vei transpira...

Nu este nevoie de vreo coafura prea complicata, probabil o sa fiti multi tineri, veti canta dansa, nu vrei sa ai capul plin de fixativ si altele ca sa iti stea cocul, de exemplu.

| bombonikk a răspuns:

Clar ceva cat mai sexy si cat mai matur.Niste bucle frumoase date cu mult fixativ si rebele ar fi fenomenale.Sau pur si simplu indreptat foarte bine cu un mic accesoriu.Pa:*