| anonim_4396 a întrebat:

care ma ajuta si pe mine urgent. unde gasesc si eu variantele rezolvate de la bac 2009, la romana oral? va rog sa ma ajutati nu raspunsuri de gen click pe google ca daca as fi gasit nu as mai fi intrebat. mc mult

2 răspunsuri:
| thehope a răspuns:

Buna. Pe linkul asta ai variantele la bac oral... dar nu sunt sigura ca sunt si rezolvate, nu le-am descarcat. Sper sa te ajute. http://www.subiecte2009.edu.ro/bacalaureat/modele_subiecte/probe_orale/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://74. 125. 77. 132/search? cu=cache:0IkhMNJb2voJ:variante-rezolvate2009.blogspot.com/+bac+2009+variante+rezolvate&cd=1&hl=ro&ct=clnk&gl=ro
sigur o sa te intereseze si asta.