| Aceeasieu a întrebat:

Care stiti de ce ma doare incontinuu de 2 zile coloana, capu, spatele? straight facesad
ce ar putea fi? Va rog ajutati`ma

rolling eyes
funda sad

3 răspunsuri:
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Daca te doare coloana/spatele e clar ca ai probleme la coloana. Fa`ti niste raze si o sa descoperi cauza. Durerile de cap sunt si ele provocate de durerile de spate. happy

| AlleshiaBy a răspuns:

Pai daca te dor astea asa inseamna ca ori nu sti dreapta, ori stai pe mult pe scaun, sau stai prea mult in piciaore.sau te'ai lovin, daca nu ar trebui sa mergi la doctor, ca nu'i de joaca cu coloana! :*

| DameloCargangio a răspuns:

Ai racit la plamani.
acum sunt racit la plamani si aceleasi dureri le am dureri de cap. febra...ti se pare tie ca te doare coloana/spatele dar totul incepe de la plamani