| Aceeasieu a întrebat:

M`a durut coloana ingrozitor timp de 4-5 zile. acum nu ma mai doare coloana, dar s`a mutat mai jos.langa coloana, si ma doare teribil un os in special straight face
Care stiti despre ce ar putea fi vorba, despre reumatism la coloana?
Si cum pot sa scap de el cat mai repede? sad

Multumesc!
Funda
happy

1 răspuns:
| FreakyFred a răspuns:

Poate reumatism, s-ar putea sa fie scolioza lombara. Du-te la doctor chiar maine pentru ca problemele la coloana sunt unele dintre cele mai periculoase. Pot provoca paralizie. Desi nu cred ca e cazul, niciodata nu poti fi sigur. Bafta!