| RaluAle00 a întrebat:

Bună.Care sunt cele mai bune licee umane din Timișoara? Dacă mă duc la real deja îmi fac mormântul cu mâna mea. Oare care liceu posibil daca este bun happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cele de mate-fizica sunt cele mai bune.

| sierra1 a răspuns:

" RaluAle00: Care sunt cele mai bune licee umane"

da' domnia ta cât de valoros este? Adicătelea, pe cât mizezi la examen?

| RaluAle00 explică (pentru sierra1):

Hai să zic că examenul nu e de joacă așa că cred când va urma examenul nu voi dormi nici nopțile la cât de plantă de Veneția sunt.Multi oameni mă presează acum ce vreau sa fac cu viața mea. Uneori mă întreb dacă la reale e chiar așa de rău dar știu deja răspunsul e că sunt termină la matematica și fizicăhappy

| sierra1 a răspuns (pentru RaluAle00):

Mai ai timp până in iunie, la treabă!