| mara11654 a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate/fara sens ganduri al voastre sau intrebari, care vi le-ati pus?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M - am întrebat dacă sunt captiva într-un corp de copil mic pentru ca mă comport ca si cum am 10 ani da ' am 16 ani.

| MrAnderson a răspuns:

Sincer? Cel mai ciudat a fost "Oare in viata de dupa moarte o sa mai putem bea bere?"

| BrokenArrow a răspuns:

Când eram mică... eram obsedată de intrebarea asta:
Ce inseamnă cuvântul " inseamnă"? thinking
Pe toată lumea intrebam chestia asta. laughing

| Morrígu a răspuns (pentru BrokenArrow):

Drăgulescu!

| BrokenArrow a răspuns (pentru Morrígu):

ăăă... Nu, nu sunt un fost gimnast care acum işi face veacul pe TPU, dacă asta te intrebi. confused

| Morrígu a răspuns (pentru BrokenArrow):

rolling on the floor Am folosit în loc de ' Drăguţ '.

| BrokenArrow a răspuns (pentru Morrígu):

A... ok laughing

| Anamaxino a răspuns:

De ce unii oameni nu se gandesc si la cei din jur cand fac o fapta dureroasa?