| madalina_7729 a întrebat:

caut un baiat din Constanta dar nu ii stiu numele de familie. Stiu ca se numeste Narcis, locuieste pe Faleza Nord, are tata navigator si mama vitrega. Are in jur la 32 sau 33 de ani. Este foarte important pentru mine sa-l gasesc, dar am plecat din tara acum 10 ani si nu mai pot sa dau de el. Daca cineva ma poate ajuta, mi-ar face o mare bucurie. Multumesc.

11 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Greu de gasit draga mea... Intradevar numele nu e comun dar restul de detalii sa stii ca se potrivesc multor constantei. Va fi regu de gasit.

| moonY a răspuns:

Incerc sa aflu eu si daca reusesc, iti trimit un mesaj privat

| Mya a răspuns:

Cred ca ai gresit site-ul cu acest anunt!hee hee Doar nu e vedeta cumva? confused Eu una nu am auzit de el! tongue

| anonim a răspuns:

Dar tu ce crezi ca noi suntem google?rolling on the floor

| maryana5 a răspuns:

Scrie si lipeste un anunt " caut tip pierdut "straight face pe toate gardurile thinking
dar ce te obosesti atata? du-te la politie :-J

| claudya a răspuns:

Da un anunt in presa locala sau daca ai cunostinte incearca la postul de radio sa dai un anunt... daca nu incearca si la politie ca e mai sigur... la evidenta populatiei...succes si sa ne scrii daca dai de el...

| cotzobel a răspuns:

Cauta. l in continuare.cine te opreste... daca esti in tara intreaba si tu prin orasul in care a stat, prieteni, rude, vecini...noi nu ne ocupam cu localizarea persoanelor prin Gps...mai insista.

| realitate a răspuns:

Facem o afacere tu da-mi numarul lu crstina milian si eu til iau pe baiatul ala din casa si til aduc cum vrei tu

| realitate a răspuns:

Zi avem invoiala tu numarul lu cristina milian si eu til aduc pe baiat gndeste ca til aduc nu-ti dau numarului.ps pentru numr nu mil dai pe net ca nu e binelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce spontana esti cind incepe sezonul. Dupa 10 ani? Asta da spontaneitate.Tot departarea te-a facut sa nu tii legatura cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot tii sa-l gasesti de ce nu treci prin cartier si intrebi vecii, intreband acolo vei primi raspunsuri care te vor ajuta, aici nu cred ca este cineva care sa fie din zona respectiva, eu unul nu fac pe detectivul, bafta.