| RobY_3853 a întrebat:

Ce cadou sa-i iau iubitei mele de Paste?

8 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Te deghizezi intr-un iepurila si dai buzna peste ea. sigur o sa-i placa

| Ina93 a răspuns:

Cumpara-i un ursulet, parfum sau daca nu ceva de ce are nevoie. Si pe langa asta un buchet de flori. Multe fete se bucura

| ILoveVotka a răspuns (pentru Ina93):

Decat sa dea banii pe prostiile alea mai bine i-ar face un oral si a terminat-o laughing

| Ina93 a răspuns (pentru ILoveVotka):

Majoritatea " baietilor " zic chestia asta
si eu ii numesc obsedati devil

| firelord66 a răspuns:

Un **** invelit in staniol! ....Nu glumesc...eu zic sa nu ii iei nimic

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie

| robinasahood a răspuns:

Un iepuras

| prafdinsoare a răspuns:

Orienteaza-te dupa preferintele ei (flori, culoarea lor si poate de ce nu o bijuterie).