| alexa_4015 a întrebat:

Ce faceti? Eu ma plictisesccryingSpuneti-mi si mie ce sa fac pentru. ca afara ploua si nu am ce face, iar iubitul meu invata si nu vreau sa il deranjez.Va rog dati-mi niste sfaturi deoarece ma plictisesc de moarte! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Citeşte ceva, fă o baie, ascultă muzică, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci pe identitate, poate se iveste ceva nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu prietenii, asculta muzica.
Stiu cum e aceasta plictiseala, dar cel mai sigur mod de a o inlatura este o iesire pe-afara, la o terasa, parc, in fata blocului. Sigur te vei intalni cu cineva si veti gasi ceva de facut.
Daca nu se poate, te sfatuiesc sa privesti "Saw" -genial filmul(asta daca nu doresti sa citesti o carte).