| AngelButerfly a întrebat:

Ce mai faceti? Eu ma plictisesc pentru ca sunt singura acasa si afara ploua si nu stiu ce sa fac. Va rog spuneti-mi niste jocuri faine de jucat in casa sau de facut niste lucruri. Funda... happy

Răspuns Câştigător
| LoveTheMusic a răspuns:

Hmm... Pai ai putea sa te uiti la TV, sa stai la calculator, sa citesti, sa desenezi, sa dansezi, sa canti ( chiar daca nu stii sau nu ai voce), sa iti suni prietenii, sa stai pe FB sau messenger (daca ai), sunt mai multe posibilitati... Daca stai sa te gandesti nici nu o sa le poti enumera pe toate! Sper ca te-am ajutat!winking

| AngelButerfly explică (pentru LoveTheMusic):

Merci! big grin

| LoveTheMusic a răspuns (pentru AngelButerfly):

Cu multa placere! Vrei sa te adaug la prietenii de pe TPU?

4 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Citește o carte, învață să faci o brățară a prieteniei (pe youtube sunt foarte multe tutoriale), fă o prăjitură, un tort sau orice altceva... ascultă muzică sau caută muzică nouă, caută un serial nou sau uită-te la un film.

| AnaSuricata a răspuns:

Sa citesti,sa te uiti la un film de comedie ca sa treaca timpul repede,stai pe Facebook,mess(daca ai), danseaza, canta, suna-ti prietena cea mai buna, etc.