| deea_2716 a întrebat:

Ce idei imi puteti da pentru costume de halloween?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut pe undeva un raspuns =vrajitoare,o matura de prin casa,dres negru,o haina neagra,palaria bunicului, acolo zice si de un motan infasat si vopsit in negru daca il pui si pe acesta o sa te zgirie.O chestie pe nas sa arate cocosat, unghii false sa fie lungi. niste pantofi scilceiati de la gunoi sau din debara dar vechi

| PosteXD a răspuns:

Ce zici de http://fabricademagie.ro/Costume-carnaval-Fete/ sau na in satana :))