| Mallinutza a întrebat:

Hei, imi puteti da niste idei de costume pentru halloween? funda!:*

Răspuns Câştigător
| cryssajust4u a răspuns:

Am eu niste ideei poti fi vrajitoare,mireasa moarta,scufita rosie, catwoman, vampir sau fantoma. Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| alexandrabucur30000 a răspuns:

Dracusor cu cornite si o mantie si un colier cu o piatra mare rosie, vrajitoare cu matura, fantoma este cea mai usoara un cearsaf alb pe cap si 2 gauri pentru ochi,inger cu coronita de inger si aripi,scolarita su ghiozdan pentru bomboane,coada in spate[daca ai par lung daca nu puneti o bentita]dresri albe,camasa, blugi, ochelari fara lentila[de soare daca nu ai de vedere[dacaiti da voie]]