| nobody_9468 a întrebat:

Ce imagine aveti pe desktop?
Eu:o poza cu "cracii" mei si prietenei melehee hee.

Răspuns Câştigător
| Ruxy_1106 a răspuns:

O imagine cu Michael Jackson si Britney Spears :X:X

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu un hibrid vultur-ghepard facut de minehee hee

| nobody_9468 explică:

S. I. I. A. S.-Dragul meu daca pe desktop am o poza pusa cu "cracii mei" si ai prietenei mele asta nu inseamna ca ar fi o poza indecenta.Este o poza facuta la iarba verde, noi fiind in jeans lung, nu stiu de ce, dar cred ca ti-ai imaginat prost.Si nu, nu sunt deloc dulce!{Iarasi intuitia ta a luat-o pe langa}.

| Dede_1899 a răspuns:

Eu am o poza facuta in autobuz la mana mea... din plictisealalaughing

| candygirl96 a răspuns:

Eu am o poza cu cainele meu care sapa in gradinalaughing

| Făgăraş a răspuns:

Si sunt frumosi cracii tai nu? pot sa ii vad si eu? draga mea eu nu cred ca este o poza decenta ci una care incurajeaza desfraul! pune o poza cu tine ca doar esti dulce si lasa prostiile acestea!

| NeXt_6616 a răspuns:

Serios? wow misto vreau si eu poza se poate? big grin, eu am un peisaj de toamna pe malul unui lac daca te intereseaza facem schimb,

| ducu1991 a răspuns:

Am o poza cu o insula mica cu trei palmier intre-un ocean albastru

| *swper* a răspuns:

Uite un site daca vrei sa vezi cu cele mai frumoase wallpapere pentru desktop :www.desktopnexus.com/ :-* Eu am poza cu 2 catelusi :X