| pwp a întrebat:

Ce imagine aveti pe desktop?love struckFunda!

Răspuns Câştigător
| mymy a răspuns:

Vampire diares :X

10 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Eu am un colaj de fotografii cu cei dragi si de cate ori deschid calculatorul ii simt pe fiecare foarte aproape, chiar daca ei sunt la distanta (raportat la numarul de km.) departe de mine.
Am avut si eu o imagine cu o cascada, pentru ca imi place foarte mult apa curgatoare, insa acum mie mi se pare ca este cel mai frumos destop pentru mine.

| TeoPT a răspuns:

Imaginea mea este formata din cele 4 imagini ale albumelor Breaking Benjamin, unite.

| TeoPT a răspuns:

Cu alte cuvinte, poza mea de la TPU

| nobody_9468 a răspuns:

O poza cu toamna.Ciudat,dar azi cand am intrat pe pc mi-am schimbat-o.
E frumoasa toamnahappy.

Bafta.

| micurutza2005 a răspuns:

Aceeasi poza ca si pe telefon...happy

Răspuns utilizator avertizat
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Eu am pe ecran o poza care imi aminteste de mare, de fapt este rasaritul. Este o fotografie facuta de mine care a iesit foarte bine!:X

| Deea a răspuns:

O imagine neagra... o schimb mereu dar cand pornesc calculatorul e tot imaginea aia.

| Lollidella a răspuns:

Asta :x =p~~ ^^ favoritul meu ♥♥
http://uccfs.paran.com/......8801_0.jpg

| Vasy1796 a răspuns:

O poza de la macbook cu Applewinking