| Emilia23 a întrebat:

Buna ce jocuri frumoase stiti pe facebook? pls.:*. Funda! si pe net.si online.sa fie cu nivele.

8 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Pe facebook: Farmville, cityville, strumf(sau cum naiba s-o numi thinking)
Online: poţi încerca Metin2, 4Story, Nostale, seria Sims.
Pa, pa!

| DraGfirE a răspuns (pentru blueangel99):

Ai mai omis monter galaxy de pe facebook si online iti sugerez sa nu te joci niciun joc din acelea ca nu sunt faine dinafara de sims si poti juca aika

| PamPamPaaaam a răspuns:

Pe astea care le-ati spus voi le stiu si eu sad. Si eu vreau sa stiu mai multe jocuri frumoase pe facebook crying.

| DenisaS23 a răspuns:

Pai...happy pet, castle vile, happy family, cityville, si mai gasesti tuwinking.

| AdyJm3 a răspuns:

Joaca`te mai lady popular xD

| PureSoul_1157 a răspuns:

Ti-as sugera Coco Girl dar nu are nivele tongue Incearca-l oricum...

| Emilia23 explică (pentru PureSoul_1157):

Mnda.coco girl m-am jucat dar nu prea stiu.laughing

| Sarabicka a răspuns:

Mall world