| CurcubeulColorat a întrebat:

Ce parere aveti despre ceea ce se spune ca se va intampla pe 19 martie? Chiar credeti ca vor avea loc cutrmure si alte fenomene dezastruoase? Din cate am inteles, chiar daca vor fi, nu vor fi la noi in tara si in tarile in care se petrec des cutremure si alte catastrofe.

Răspuns Câştigător
| REDSQ a răspuns:

1. Nu poate nimeni prezice cu exactitate aceste fenomene 2. este puţin probabil să fie de aceeaşi intensitate peste tot pe Glob. 3. mai important ar fi ca mulţi oameni să se apropie de Dumnezeu şi să se întoarcă la credinţă, aceasta, dacă există ne protejează de dezastre sau le înfruntăm mai uşor pentru că daca avem în noi încredere şi radiem unde energetice pozitive putem influenţa într-o mică sau mare măsură energiile planetei noastre. Ea este una, iar noi suntem peste 6 miliarde. Totul depinde de noi.