| LiviuBz93 a întrebat:

Ce parere aveti dupa atatea cutremure micute va fi si unul mare?

9 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

Se poate. Niciodata nu stii.

| T0T a răspuns:

Este probabil.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Exista o ciclicitate a cutremurelor mari. e ca la 6 din 49. sansele sunt mici. dar pentru ca lumea trage bilet to timpul. se intampla de multe ori sa se intample sa castige cineva. specialistii ultima data spuneau ca s-ar putea intampla. ca s-a acumulat ceva tensiune in pamant. dar oricum nu poti face mare lucru decat sa te asiguri ca esti inconjurat de o cladire ce rezista la un cutremur de minim 7 grade oricand ar veni.

| Alexandraaq a răspuns:

Posibil ca va fi, dar nu acum.

| LiviuBz93 explică (pentru Alexandraaq):

In seara asta vine laughing)

| Alexandraaq a răspuns (pentru LiviuBz93):

Creca laughing

| mititelumarius a răspuns:

Da si Nu=nu putem sti.

| Ionascu_Iulian_1994 a răspuns:

Pai s-ar putea! asa zic specialistii