| adelina899 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de par de la anian? Unde le pot gasi am incercat la farmacii si nu au sad. funda

Răspuns Câştigător
| Alice789 a răspuns:

Din cate stiu eu produsele anian se gasesc doar online, un exemplu: pe
http://www.triodeluxe.ro
Produsele sunt bune daca ai parul deteriorat/fire rebele, nu il repara neaparat, dar ii da un aspect mai ingrijit si mai sanatos. Produsele sunt bune, dar nu au efectul scontat decat daca le folosesti corespunzator (keratina lichida de exemplu, see aplica pe parul umed si apoi SE USUCA CU FHEONUL, altfel ramai cu par sarmos/lipicios). Trebuie sa iei in considerare si tipul tau de par, nu cred ca sunt indicate pentru par gras sau cret(decat daca il intinzi). Prosude de tipul celor de la anian am gasit in magazinele dm, daca te ajta cu ceva.

| adelina899 explică (pentru Alice789):

Multumesc pentru informatii :*

1 răspuns: