| Beibii a întrebat:

ce puteti sa-mi spuneti despre site-ul www.moove.ro?!
Mi-am facut si eu cont, dar nu stiu daca chiar e pe bune, si nu platesti cele 10 mesaje pe zi :)
Mai are un prieten, si zice ca nu se platesc, dar nu stiu ce sa zic, voi ce credeti?
app: ca sa iti intre mesajele, trebuie sa-ti faci contul pe internet pe telefon? pentru ca mi-am facut pe calc. si nu a mers momentan.
multumesc :*

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Acest site nu e de nimic.
Multi spun ca e super ok, dar eu cred fix contrariul.
Am intrat si eu cand aveam nevoie, dar nu am rezovat nimic si am lasat-o balta.
Nu te increde in asa ceva...Sunt multe inselatorii in lumea asta.

O seara placutahappy

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Faci cont pe internet(pe site), insa nu stiu cat de mult functioneaza.Eu am trimis mesaje de pe moove.ro si nu au ajuns la destinatar!

| Laura_2393 a răspuns:

La mine a functionat. Am trimis ma bine de vreo luna de zile Apoi imi spune ca mesajul nu se trimite si nu am mai incercat, pentru ca acum am credit pe tel dar e posibil sa fie doar o mica eroare temporala. Eu spun sa incerci pentru ca merita