| lorrena97 a întrebat:

Buna mi-am facut acum 3 - 4 luni un cont pe voyo.ro si acum am aflat ca daca iti faci abonament la site trebuie sa platesti e tot una cu contul adica daca am cont trebuie sa platesc?

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa platesti,adica, platesti pentru ceva, zic eu. daca tu nu ai beneficiat de nimic de pe site.nu cred ca trebuie sa platesti.

2 răspunsuri:
| tibi95cj a răspuns:

Da. Trebuie sa platesti abonamentul lunar happy

| JhonnyDepp a răspuns:

Nu trebuie sa platesti pentru ca si eu am cont si nu mi-a venit nici un ban in + la factura... funda?big grin