| 熊Panda熊 a întrebat:

Ce sfaturi i-ați da unui vlogger începător?

15 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Să se lase.

| Deaad a răspuns (pentru T0T):

Nemernicule.
Asta voiam sa spun eu acum. laughing

| 熊Panda熊 explică (pentru Deaad):

Și tu te-ai apucat? happy

| Deaad a răspuns (pentru 熊Panda熊):

Nu.Dar sustin ideea de a te lasa tu cat mai repede.
laughing

| 熊Panda熊 explică (pentru Deaad):

Am deja un hater! yeyyy laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bwhahahahaha

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Sa-si faca treaba cum considera el, sa se dedice si sa nu asculte haterii pentru ca acei oameni nu au altceva mai bun de facut, te-ar critica pentru absolut orice, eu iti doresc succes si spor la treaba!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Merci pentru urări.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Am trimis gresit,, uite ce se intampla daca nu-s atent. Cat de bine joaca utd?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

M-am trezit după 30 de minute de la începere dar joacă foarte bine. E genul de meci unde joci lejer, nu ai emoții. e 2-0

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Astept sa inceapa Arsenalul meu si sa-i vad pe baieti la treaba,, batem si noi la 0...
Era clar ca n-are utd emotii cu Reading, i-am batut si noi pe astia de la 0-4 )))

| deeeaqq a răspuns:

Heitării sunt peste tăt. :'c

| presus a răspuns:

Sa vina cu ceva nou!

| AdelaElena88 a răspuns:

Sa ai camera bună, nu sa filmezi cu telefonul bunicii, sa ai spate un decor cat mai îngrijit și ordonat, vizual da foarte bine ( sau poți sa ai un tapet mai interesant, ma rog, ideea e sa fie ordonat și curat; )Sa vii cu idei noi, sa știi clar despre ce faci vloggul, sa nu faci chestii de genul adevăr și provocare ( sunt absolut penibile ) Sa faci un clip în care sa te prezinți în primul rand; Sa fii constant, dacă te apuci înseamnă că ai idei de mai mult de un vlog; e bine ca înainte sa începi sa ai câteva opțiuni, ca dacă nu ești constant și neinteresant, utilizatorii își pierd interesul.Sa înveți cum sa editezi calumea un clip : sa pui efecte, muzica pe fundal etc și calitatea sunetului este importanta. Daca te apuci și chiar ai idei, crezi ca poți fi constant; do it, dacă nu, mai bine lasă. Sunt o grămadă de clipuri cu content absolut inutil pe you tube.Bafta!

| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

Nu pune la suflet comentariile negative, mereu exista oameni care din lipsa de ocupatie vor gasi ceva de comentat.
Incearca sa faci clipuri cat mai diversificate.
Fanii vor adora provocarile.
Alege sa filmezi cu o camera buna, nimeni nu isi doreste sa vada imaginea in ceata sau sa te auda prost.
Posteaza regulat.
P.S. Multa bafta. happy
Funda?