| anushka a întrebat:

Ce statusuri faine stiti? Dar sa fie cit mai scurte...Ms!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te vreau online

Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

In viata este ca la bal mascat, cand toata lumea isi scoate masca, piere veselia

Teee.ee.e.e` UraS`KkkK`. happy!]

Te urasc! Dc? Pt ca asa vreau eu Deja vrau sa mori, e grav

cine a pus "u" langa "i"? pe tastatura ca am vrut sa-i scriu la o tipa "misto" si i-am scris "m*isto" laughing)

cine a pus "f" langa "d"? pe tastatura ca am vrut sa ii scriu la unu "du-te si culca'te " si i-am scris "*ute si culca'te" laughing) caz real blushing

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10... maaaammmaaaaaa cati proooosti imi citesc status

DND. bunik la PC. face comm pe hi5. poate va lasa si vouarolling on the floorrolling on the floor

Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis…

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

rad cu tine, si glumesc
poate crezi ca te iubesc
eu iubesc, dar nu pe tine
cand am chef iti spun pe cine

Noy nw bem vin, bere si nici gin dah nici cola nici pepsi ca n-aw la magazin [!] noi vrem sa dormim la ora de fizia si toti visam sa intram la politehnika ...sa vina stanciu sa ne dea o teza show... oricum nw conteaza cath lom oh go on o dam din now [!?]

viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna, traieste ca si cand ai muri azi

Le doresc la toti profii mei 3 masini in fata casei! POLITIA, POMPIERII si SALVAREA

Avem povestea speciala din viata asta banala, gramu de suspans necesar pentru a iesi din impas!

Nu ma-ntreba ce gandesc, Nu ma-ntreba ce doresc, Traiesc prin tine, Nu ma-ntreba de ce rad, Nu ma-ntreba de ce plang, Imi e bine.

Sunt clipe din trecut peste care am trecut.sunt momente in viata care sincer m'au durut.sunt clipe care nu au fost in totalitate uitate...sunt clipe in viata cand nu poti trece peste toate.

M-am gandit la statusu` asta toata ziua

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai de mult... Poate nici n-ai observat...De la un timp am mai crescut.

Mein Herz ist Gift für Dich ~> inima mea este otrava pentru tine

Nu sunt foarte scurte dar sunt dragute love struck.

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Doare sa iubesti si sa nu fii iubit mai mult decat sa fii urat.
Foaie verde si-o aluna, semeni vant, culegi furtuna.
Nu port ranchiuna, dar tin minte.
N-am uitat, doar aveam amnezie.
Sa iubesti si sa pierzi e o rana ce se vede, sa nu iubesti e o rana ascunsa.

| daniDeeDee a răspuns:

Love me if u dare.

| KidoSmart a răspuns:

Ti-au crescut pene? Mdaaaa esti papagallaughing ex. de status

| ionoion a răspuns:

DND, spal un mort.

| AsU_2581 a răspuns:

Spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta...winking

| larisa_4510 a răspuns:

Te iubesc! du-te naibi ca glumesc!laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offline.
Asta il am eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Chiar de plec voi lasa un pic din mine langa tine... si la rau poate iti va fi mai bine. happy"

"Putem spune ca ne stim dintodeauna! In momentele grele ne-am atins una alteia mana! love struck"

Ma cauti in trecut. ai nevoie de mine. de prost ce esti nu-ti dai seama ca nu mai sunt langa tine!;-j"

Nu sunt singura in plOaie si vant [-x.am cea mai buna prietena de pe Pamant. Te iubesc"

Las'o sa cada, sa se raneasca, sa planga, sa simta ca traieste! Caci stii mai bine ca toti... ea, intr'un sfarsit, mereu zambeste...happy

"Mi-a zis odata mami o vorba desteapta: "printeso, nu alerga dupa caleasca care nu te-asteapta"; x"

Zambeste mereu. chiar daca ti-e greu. chiar daca te doare. zambeste si fi tare! Viata divelor. Moartea tarfelorrrr!

Sunt genu' de fatã ipocritã...genu' care stie sa minta cã'i fericitã!"

Am inceput sa facem totul impreuna. Impartim pana si lumea, "tu iei soarele, eu luna"."

"EL: "Doamne fa-o fericita. ca-i un inger pe pamant. mai bine orbesc decat sa o mai vad vreodata plangand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pe mess dar nu prea...oh go onlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-am cunoscut in cimitir, aveai pe piep un trandafir, din ochi iti iesea un viermisor aveai in spate un topor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dnd all ma ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu descifreaza ce am scris eu ian uite prostu cum citeste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa va aud big grintonguelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!? "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dnd antrenez furnicelerolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai avut`o de mult!
Acum n`o mai ai...
ai incercat s`o inlocuiesti n`ai putut...
Pentru ca o iubesti! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cant la morga laughing

| io x sempre a răspuns:

"O dorinta nu schimba nimic, o decizie schimba totul love struck

Ma provoci si simt ca ma placi, Cand ma apropii de tine taci. Pentru tine e doar un joc, Pentru mine nu e bine deloclove struck

Nu exista miracole doar magie ieftina

femeia nu este nici mai buna nici mai rea decat barbatul... ea este mai scumpawinking

| catuttzu a răspuns:

Mda