| megustabuff a întrebat:

Buna cine imi spune si mie niste idei de facut un video, Ex: La 100 like si 50 com.ma filmez ca beau 2l de CoCaCoLa! Dati-mi mai multe idei. funda!

Răspuns Câştigător
| Argelean a răspuns:

Salut! Pai incearca:La 800 comentari ma filmez cum imi tai parul din nas laughing; La 500 de comentari Cer o persoana necunoscut in casatorie; La 300 comentari spal masina de splat cu furtunul; La 200 comentari mananc miere cu sare happy; La 100 comentari tai iarba cu cutitul. Sper ca sunt suficente laughing atat mi-a venit in cap. Funda?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

La 100 de like-uri ma filmez cum citesc o carte cred ca ar fi bestial rolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 100 like uri sa citesti o carte si sa lasi fb

| BlackArt333 a răspuns:

La 100 like si 200 comm va fac o tema.
Si chestia cu CocaCola nu ti-o recomand. S-ar putea sa ti se faca rau.

| doctorandus a răspuns (pentru BlackArt333):

De fapt nici apa chioara nu e recomandat sa bea dintr-odata doi litri.

| BlackArt333 a răspuns (pentru doctorandus):

Da, ai dreptate! Eu am patit-o odata la "Popa-Prostu"! Am baut 1l jumate in 10 minute... Am ajuns sa vomit. A fost groaznic! Pedeapsa era sa bei jumatate de L de apa...

| alfabetabecedar123 a răspuns:

Ex : la 500 com....mananc o lamaie
La 100 like's ma filmez cum fac 10 flotari
La 100like si 100 com ma filmez cum plimb un cartof laughing))) sper ca am ajutat