| scumpikkk a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine.
mi-am facut cont pe youtube
as vrea sa-mi fac si i-o un video cu versuri, muzica, poze bla bla
si nu stiu cum. ma poate ajuta si pe mine cineva. ce nu inteleg iar trebuie sa am un video in pc si sa-l pun pe youtube sau doar incarc poze si devine un video? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

Iti explic eu ca si eu am cont pe yuotube:deci trebuie sa ai un program cu care sa faci video, eu folosesc 3, avs slideshow maker, muvee reveal si movie maker, asta il ai in comp, iei o imagine si dai sa o deschizi, acolo iti scrie deschide cu... u dai deschide cu windows live movie maker, si te apuci de facut clipul. pui imagini, kestii.pe urma il salvezi pe comp, si intri pe youtube, dai acolo sus unde scrie incarca video, si iti da sa-l alegi din computer.incarci videoclipul care l-ai faqt...si gata.iti las linkul dl canalul meu, dk vrei sa ma adaugi ca prietena;)http://www.youtube.com/user/rafadutzy

1 răspuns:
| paramore a răspuns:

Daca mai ai ceva nelamuriri ast msj in privat