| vvaammgam a întrebat:

Cine sunt teroristii? Care e scopul lor? De ce ne ataca?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Dar pe noi nu ne ataca nimeni, sunt niste neica nimeni care fac parte din grupari teroriste sustinute cu bani grei de toti greii planetei pentru a destabiliza tarile cu putere economica mare si sa instaureze panica. Romania este prea mica pentru interesele lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt persoane sau grupuri de persoane cu probleme psihice, indoctrinate&"spa late pe creier", rauvoitori&infractori.
Scopul lor este de a se face apreciati si temuti cu ajutorul terorii