| deedi9 a întrebat:

Cum as putea sa incep o conversatie cu un baiat cu care nu am mai vorbit niciodata? FUNDA pentru cele mai bune raspunsuri.

3 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Ce faci? Cum o mai duci? Mai traiesti? Dai si mie o tigara?

| tinaHd a răspuns:

Pai cam asa:buna, cati ani ai.ce-ti place sa faci? ai vrea sa fim amici?tongue sper ca te-am ajutat:*love struck succes

| sigfreud a răspuns:

Spunandu-i buna, bineinteles. Daca ai posibilitatea sa discuti cu el pe mess/fbk e usor, o faci din spatele calculatorului n-ar trebui sa ai retineri. Daca il vezi doar pe strada undeva anume fa-ti curaj sa-l saluti si daca-l interesezi macar putin va incepe chiar el o conversatie sau iti va cere numarul de telefon, etc.