| Curious2 a întrebat:

Buna, cum poate o tara atat de mica ca Bangladesh-ul sa aiba o populatie atat de mare?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca sant tìgani - aia se inmultesc repede nu o tin cu sexul la ocazie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu obișnuiesc să facă avorturi. Ei respectă viața.

| Curious2 explică (pentru sadrian46):

Serios?
Femeile din Bangladesh nu fac avorturi?

| sadrian46 a răspuns (pentru Curious2):

Nu fac 4 la mie pe zi ca noi, în nici un caz. Serios.

| Mosotti a răspuns:

S-au inmultit ca fraierii, nu au auzit inca de metode de protectie, innapoiati.

| Wr3nch a răspuns:

Nu conteaza cat de mare e tara fizic, ci cat de multi copii face populatialaughing

| Ghost963 a răspuns:

Bangladesh ul, cat si restul de tari din Asia de Sud-Est, au printre cele mai fertile pamanturi din lume. Ca si idee, tarile respective au cate 6 culturi pe an de orez, iar orezul ofera o valoare calorica mai mare decat graul(adica te saturi cu mai putin ). Mai sunt si alti factori ce tin de saracie si cultura.