| Biia_8541 a întrebat:

Cum pot uita un baiat pe care l'am iubit mult? Nu mi'l pot scoate din capsad... dau fundoihappy

Răspuns Câştigător
| Adina_8394 a răspuns:

Buna Biia:*. Iubita daca vrei uite da.mi add si sper sa iti alegi o metoda din cele care o sa ti le spun eu. dya_babby asta este id meu >; D

1 răspuns:
| OanaNedelcu84 a răspuns:

Hey, te inteleg si eu trec cam la fel doar ca sa uiti de el... incetul cu inctul trebuie sa iti ocupi timpul adica sa iesi cu prietenii, sa stai cu cine vrei si cu cine iti place, prin cluburi... si mai ales sa nu mai ai contact cu el pentru ca acum esti slaba si iar iti vor revenii sentimentele. sper ca te va ajuta sfatul meu happy FUNDA?