| Ceva ciudat. a întrebat:

Hey...Nu de mult am intalnit un baiat... putin mai mare ca mine... mi-a spus ca ma place prin intermediul altei persoane...si am vazut lucrul asta si in felul in care ma priveste...mereu cand il vad imi zambeste si ma priveste intr'un fel mai special...De cand l'am vazut prima data nu mi'l pot scoate din minte...Cum pot sa intru in vorba cu el...sau sa ne cunoastem mai bine...si pe parcurs poate chiar sa incepem o relatie...[vreau raspunsuri serioase]

[Mercy:*]

1 răspuns:
| elena a răspuns:

Asigura-te mai intai daca nu are prietena si apoi incearca sa-l abordezi printr-o alta persoana cunoscuta lui, nu forta lucrurile de genul "mergi direct la el si spune-i ca vrei sa fii prietena lui", nu tine si-apoi daca te imprietenesti cu el si odata iti va reprosa ca tu l-ai agatat, sigur nu iti va veni bine acest lucru.
Eu sunt sigura ca in capusorul tau frumos ti-ai facut cateva planuri de abordare, dar nu ai curaj sa le aplici...hai, fa treaba mai repede, ca acusi incepe scoala si il agata alta mai repede si mai indrazneata dacat tine.