| anonim_4396 a întrebat:

Bunabig grin
Cate persoane incap in lista de messenger? Voi cati aveti in lista?laughingintreb asta pentru ca prietena mea are o problema cu messengerul.Cand intra pe mess la toti cei din lista apare offline...Si are cam multi in lista.In jur de 200straight faceSe poate sa apara offline pentru ca are prea multi in lista sau exista alta problema?
Multumesc pentru ajutor

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Eu am peste 800 de id-uri in lista si merge foarte bine.

| RainDrop a răspuns:

O sa razi, cam am numai 100
pentru ca cei de aici folosesc MSN

| Saori a răspuns:

Cu sigurantsa e alta problemaoh go on
eu am peste 1300 in lista
si imi merge binethinking
oh go on
blushing

| Neymar10 a răspuns:

Eu am 1000 dar tot mai sterg din ei ca nu imi incap mai mult de 1000...si vreau sa spun ca merge bine messul tot, doar cand intru pe mess nu imi apare ce imi scrie lumea imediat ci dupa 5 minute + statusul imi merge doar de dimineata cand nu sunt prea multi on, apoi nu prea mai functioneaza

| fastlane a răspuns:

O fi alta problema eu pe un id mai vechi aveam 450 de id-uri si mergea fara probleme... adevarul e ca ii aveam impartiti in mai multe grupe de cate 100-150 mai mult sau mai putin dar nu am avut probleme deci s-ar putea sa fie ceva de la program

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apoi yonutz adc eu am 1934 si imi merge mss bine de tot deci e ceva cu programul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 22 317 si merge si mai bine