| mary_1175 a întrebat:

daca a-si face un curs de Operator introducere, validare si prelucrare date

dupa terminarea cursurilor, unde m-as putea angaja dupa aia? in ce domeniu? imi dati va rog niste exemple? va rog. mi-ar fi de folos, multumesc,

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Nu stiu ce iti place tie sa faci, la ce te pricepi, ce locuri de munca sunt in orasul tau, ce cursuri mai sunt etc. Iti pot spune doar ca diploma de operator introducere, validare si prelucrare data nu este utila.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil la un call center

| Dismally a răspuns:

Nu prea ai unde, mai bine te orientezi la un alt curs de calificare.

| mary_1175 explică (pentru Dismally):

Imi dai te rog niste idei? te rog frumos, mersi,Operator introducere, validare si prelucrare date, Telefonist, Competente antreprenoriale (management), Competente informatice, lucrator comercial,

| Dismally a răspuns (pentru mary_1175):

Nu stiu ce iti place tie sa faci, la ce te pricepi, ce locuri de munca sunt in orasul tau, ce cursuri mai sunt etc. Iti pot spune doar ca diploma de operator introducere, validare si prelucrare data nu este utila.