| DracuIa a întrebat:

Buna daca ati fi cu mana pe un detonator de bomba atomica si ati avea de ales unde sa fie detonata unde ati alege dintre: oras foarte populat si oras super populat sau oras mega populat?

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Numai cei mai nenorociți oameni ar detona bombe atomice.Nu aș vrea să fac parte din categoria lor.

| Furnicuta000 a răspuns:

In hong kong ca e cel mai populat oras de pe planeta (cred) dar in acelasi timp o foarte mare suprafata din el (mai mult de 50%) e nelocuita deci nu vreau sa ranesc pe nimeni

| mariamarin2006 a răspuns:

Nicăieri